צילום סטטוס שיניים

צילומי סטטוס אלה למעשה סדרה של 14 צילומים בודדים של כלל השיניים של המטופל. סוג צילום זה מאפשר אבחנה ובניית של תכנית טיפולים על ידי רופא השיניים לאור מצב השיניים, שורשי השיניים והחניכיים.

צילומי סטטוס מקביליות

צילומי סטטוס מקביליות זה למעשה כמו צילום סטטוס המפורט לעיל, אך יותר מעמיק ומקיף.

צילומי סטטוס מקביליות אלה סדרה של 20 צילומי בודדים של מכלול השיניים בפה. צילומי סטטוס מקביליות כוללים צילום סטטוס, צילומי נשך וצילומים פרטניים נוספים של השיניים הקדמיות. בכל אחד מהצילומים יש התמקדות בשן אחת בלבד. בצילום עצמו ניתן לזהות את הצל של השן, באופן מוגדל אך ביחס זהה למציאות. צילומי סטטוס מקביליות מאפשרים לקבל תמונה מדויקת באופן מיוחד של השיניים והלסתות.

 

צילומי סטטוס שיניים מחיר

עלות צילום סטטוס לשיניים משתנה ממכון למכון בהתאם לסוג הציוד הקיים ובהתאם לדרישות הרופא המטפל, ותלויה גם בכיסוי הביטוחי של המטופל, אשר לעיתים מוזילה את מחיר הצילום. צילום סטטוס  לרוב נערך במכון צילום שיניים חיצוני ולכן על המטופל למצוא את המכון הטוב ביותר המציע את השירות האיכותי ביותר.

צילום מקביליות מחיר

צילום מקביליות יקר יותר מצילום סטטוס היות והוא מכיל יותר צילומים.

פעמים רבות מרפאות השיניים יפנו את המטופל הזקוק לצילום למכון צילום מסוים אשר איתו הם עובדים על בסיס קבוע.

במידה ובידך טופס הפניה לצילום שקיבלת ממרפאת השיניים שלך חשוב לציין שאינך חייב לבצע את הצילומים במכון אליו הופנית . אנו בדנטל פוטו מבצעים  את כל סוגי צילומי השיניים באיכות מצויינת ובמחירים אטרקטיביים.